sobota, 21 sierpnia 2021

MAMY MISTRZA!

MAMY MISTRZA na miarę 2021 roku. Drużyna "IRENEK", czyli Irenka Augustyn i Halinka Gacek zdobyły PUCHAR BURMISTRZA PACZKOWA w I Turnieju w Boules dla Seniorów. II miejsce zajęli "Jaśki": Jan i Urszula Kalfas, a III "Szczęściarze": Danuta Jesiołowska i Andrzej Włodarski .
Jednak wszyscy uczestnicy otrzymali medale z rąk pana Wiesława Barabasza, przewodniczącego Rady Miasta i czujemy się zwycięzcami, bo zechciało nam się chcieć i pokonaliśmy własne bariery. Pod doskonałą opieką Radka Napieracza i Zbyszka Drobnego, na miejskim stadionie, tętniła wręcz sportowa rywalizacja. Wiele humoru i dobrej zabawy zafundował nam pomysłem na świetny turniej Paczkowski Uniwersytet III Wieku.
Już od najbliższego piątku trenujemy do następnego turnieju boules na stadionie w Paczkowie o godz. 16.00. Zapraszamy do aktywności ruchowej.