Szkolimy się.
21 VI 2026 przedstawicielki Stowarzyszenie Paczkowski Uniwersytet III Wieku im. Haliny Szwarc uczestniczyły w spotkaniu akademii partycypacji w Nysie w ramach projektu "Wielka Gospoda Dialogu".
Cieszymy się, że mogłyśmy rozpocząć tę wspólną przygodę z Mirosława Maya Tomanik, prezeską Fundacja Do dzieła.
Relacja ze strony organizatora (dostęp z dnia 24 VI 2026; FB):
Wczoraj w Nysie rozmawialiśmy o tym, jak skutecznie działać lokalnie.
W ramach Akademii Partycypacji „Wielka Gospoda Dialogu” spotkaliśmy się w gronie lokalnych liderów, społeczników i osób, którym zależy na sprawczości w ich otoczeniu.
Podczas warsztatów nie zabrakło szczerej wymiany doświadczeń. Rozmawialiśmy o wyzwaniach, z którymi mierzy się niemal każdy z nas:
* braku wsparcia i niskim zaangażowaniu społecznym,
* trudnych relacjach z władzami,
* barierach w skutecznym wdrażaniu zmian.
Wszyscy uczestnicy byli zgodni: mimo tych przeszkód, chcemy działać dalej. Celem naszej obecności w projekcie jest wzajemne wsparcie, wymiana dobrych praktyk i nauka narzędzi, które sprawią, że nasz społeczny wysiłek przyniesie trwałe, realne efekty dla mieszkańców.
Dziękujemy wszystkim za obecność i wymianę energii. 
Razem łatwiej o satysfakcję z podejmowanych działań!
--------------------------
------------------------
#WielkaGospodaDialogu #AkademiaPartycypacji #Nysa #LokalniLiderzy #Społecznicy Współdziałanie



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz